Blog Michal Horký

Našel jsem způsob, jak se zbavit impotence do 2 dnů, a také jak překonat chronický zánět prostaty za 15 dní - bez ponižující rektální masáže a drahých léků! Chci se o tyto zkušenosti s vámi podělit.

Autor: michal

Ahoj, kluci! Tak tohle vás určitě zaujme, protože se jedná o příspěvek o problémech jen nás mužů. Co víc - jedná se o příspěvek o tom, jak nad těmito problémy zvítězit. Hodlám se s vámi podělit o to, jak se mi konečně podařilo překonat problémy s prostatou, kterými jsem trpěl po řadu let. Navíc, moje potence je teď opravdu lepší. Jsem skoro tak dobrý v posteli, jako když jsem byl mladý. Použil jsem jednu metodu - nic složitého – je to metoda, kterou můžete vyzkoušet v pohodlí domova. Tato metoda pomohla nejen mě, ale i mnoho dalším mužům. Ale začněme od začátku.

Mé první podezření, že mám něco s prostatou, začalo někdy před 9 lety. Pracoval jsem tenkrát jako stavební mistr a "podařilo" se mi, si prostatu nachladit. Věc byla o to horší v tom, že jsem měl ještě jiné problémy – nedoléčenou pohlavní nemoc. Nebylo to nic nebezpečného, ale přesto ... Navíc jsem zrovna procházel těžkým životním obdobím: zrovna jsem se rozváděl a tak jsem byl pořád jako na jehlách a strašně nervózní. To vše ovlivnilo mé zdraví, neměl jsem dobrou imunitu, a tak se z toho vyvinut zánět prostaty. Začal jsem cítit ostrou bolest v rozkroku, měl jsem problémy s močením a nepříjemné a časté nucení chodit na záchod, jelikož jsem nebyl schopen zcela vyprázdnit svůj močový měchýř. Šel jsem na prohlídku jak k praktickému lékaři, tak k urologovi a moje diagnóza byla potvrzena. A tenkrát moje utrpení začalo.

Vyzkoušel jsem spoustu věcí, abych to vyléčil. Trvalo to celých 8 let. Masáže, antibiotika, všechny možné druhy bylinek i alternativní medicínu – vše o čem jsem se dočetl, že by mi to mohlo pomoci. Nějakých výsledků jsem dosáhl – ta ostrá bolest se už dala vydržet. Nicméně, zánět se vyvinul do chronického stádia, a stačila pouhá maličkost (například chladné počasí nebo pivo), a můj stav se opět zhoršil.

Už jsem si pomalu začal zvykat, že má choroba je trvalého charakteru a téměř jsem se s tím smířil. Bohužel se moje situace ještě zhoršila tím, že jsem začal být také impotentní - to bylo způsobeno právě mou prostatitidou. Vyskytuje se to u 90 % mužů, kteří touto chorobou trpí. Zpočátku jsem jen nebyl schopen dosáhnout úplné erekce, potom se to zhoršilo a už jsem neměl žádnou. A to mě opravdu vylekalo! Vždyť mi bylo teprve 52, nedokázal jsem si připustit, že to znamená konec mého sexuálního života. Na to jsem byl přece ještě moc mladý!

Moje problémy s potencí začaly zasahovat i do mého rodinného života (s mou druhou ženou): začali jsme se hádat až příliš často. Moje žena je o dost mladší než já, nemáme žádné děti (já mám děti z mého prvního manželství), a proto jsem se začal bát, že mě opustí kvůli jinému muži. Moje obavy vůbec našemu vztahu nepomohly. S největší pravděpodobností by k tomu dříve nebo později došlo. Koneckonců, žena přece nemůže žít bez sexu, a když jí nedokáže uspokojit její muž, vztah ochladne a ona si časem najde jiného, který ji uspokojit dokáže. Takový je život. Naštěstí pro mě, to nedošlo tak daleko!

Metoda, která mi pomohla zbavit se prostatitidy, a co je nejdůležitější, zachránila mi rodinu i můj sexuální život.

Neježe jsem se zbavil impotence, ale podařilo se mi zvítězit nad chronickou prostatitidou! Zachránil mě Čínské urologické náplasti, které se nazývají ProstaPlast. Koupil jsem si je jenom proto, že jsem neměl ponětí, co budu dělat dál. Nakonec se ukázalo, že jsou tyto náplasti tou nejlepší léčbou ze všech. A co víc, jejich účinky můžete vidět a cítit téměř okamžitě.

Nevzpomínám si, kdy naposled jsem měl ranní erekci. Musí to být alespoň 10 let. Nemíval jsem ji snad ani před tím, než jsem začal mít problémy s prostatou. Po dvou týdnech používání náplastí se mi erekce vrátila. Nejen že jsem měl kvalitní erekci, ale začal jsem mít také velkou chuť na sex. Už dlouho jsem nic takového nezažil. Nedokážu si ani představit, co bych dělal, kdybych svou manželku neměl vedle sebe. Pokračoval jsem v používání náplastí a kvalita mé erekce se ještě zlepšila.

Jak jsem již zmínil, v posteli to bylo jako za mých mladých let, a moje příznaky prostatitidy postupně vymizely. Když jsem dokončil léčbu (cca 3 týdny), zašel jsem na kontrolu k mému lékaři a výsledky byly negativní - prostatitida zmizela. Nicméně, to se mi stalo i před tím – když jsem dobral antibiotika, ale pak se zánět zase po měsíci po dvou vrátil. Ale teď už je to více jak 10 měsíců, a pořád ani známka po zánětu. A to, i když jsem párkrát během té doby dostal chřipku.

Abych byl upřímný, pořád nemohu uvěřit, že se mi podařilo zbavit se problémů s prostatou a vyléčit impotenci. Tyto náplasti jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a pomohly mi víc než drahé léky a antibiotika. A nejsem jediný,

Doporučil jsem tyto náplasti několika mým kamarádům, kteří trpěli podobnými problémy jako já. A také se zbavili chronické prostatitidy a problémů s impotencí. Proto mohu s jistotou říci, že mé výsledky nebyly jen šťastnou náhodou. Léčba těmito náplastmi je opravdu efektivní. Takže pro všechny muže, kteří trpí impotencí nebo mají problémy s prostatou, můžu tyto čínské urologické náplasti jen doporučit.

Více se těchto urologických náplastech ProstaPlast dozvíte zde

P.S. Taky je někdo z vás vyzkoušel? Pomohly i vám? Prosím napište komentář, pokud vám to nevadí. Jsem opravdu zvědavý, kolik nás je, protože si jsem jistý, že nejsem jediný, komu tyto čínské urologické náplasti pomohly.

Komentáře

Viktor

Objednal jsem si to! Zásilku bych měl dostat za 7 dnů. Vyzkouším to a dám vám vědět, jak to funguje.

>Stanislav K

Jen do toho chlape. Je to opravdu horká novinka!

Petr Rambousek

Ty náplasti jsem používal asi před půl rokem. Pomohli mi překonat zánět močové trubice a problémy s prostatou. A všiml jsem si, že to funguje hned druhý den. Už jsem zapomněl, co je to Viagra, a to jsem ji používal docela často. Doporučuji všem, stejně jako autor tohoto článku. Pokud máte potíže s urogenitálním traktem - čínské náplasti jsou pro vás ideálním řešením.

Tom

díky za tip!

Michal Lebeda

Zde naleznete podrobné informace o čínských náplastech ProstaPlast
> PS: Taky je někdo z vás vyzkoušel? Jaké jsou vaše zkušenosti a výsledky? Zanechte komentář, pokud vám to nevadí. Jsem opravdu zvědavý, a jsem si jist, že nejsem jediný.
Nikdy jsem nedůvěřoval účinkům lidového léčitelství, dokonce ani čínské medicíně. Ale byl jsem tak zoufalý, že jsem se rozhodl náplasti vyzkoušet. A nemůžu si je vynachválit. Úplně jsem změnil můj postoj k čínské medicíně. Jeho to opravdu něco jedinečného. Ani antibiotika mi nepomohla tak, jako tyto náplasti

Pavel

Pozor! Pro všechny, kteří by si chtěli čínské urologické náplasti ProstaPlast objednat, ale ještě to neudělali. Teď máte tu pravou příležitost – probíhá propagace na webových stránkách a můžete si přípravek koupit s velkou slevou. Je to téměř jen za polovinu ceny

Karel

Nedávno jsem sledoval televizní pořad o onemocnění u mužů a zmiňovali právě tyto náplasti a doporučovali je.

Victor

Tak, slíbil jsem, že napíšu o svých zkušenostech. Náplasti dorazily tak, jak jsem říkal. Vypadají trochu jako běžné náplasti, ale je vidět, že jsou velmi kvalitní – netrhají se ani se nijak nemačkají. Na rozdíl od většiny čínského zboží. Materiál je prodyšný , takže se pod náplastí nepotíte. Musíte je nalepit na břicho kolem pupíku. Pak ji musíte nosit 3 dny. Není to nijak nepříjemné ani při chůzi, ani pokud jste aktivní. A teď to nejdůležitější - jejich účinek. Tem účinek je opravdu silný. Nosil jsem náplasti asi týden, a bolest, kterou jsem měl, v rozkroku vymizela. Ani při močení už nemám pocit pálení. Ani nutkání močit už nemám tak často (v tomto ohledu je to téměř 100% úspěch). Bolesti v rozkroku zmizely, mám nárůst energie a síly, a moje nálada se také zlepšila. Moje potence se také zlepšila. Náplasti mě nezklamaly. Teď si pořídím další kůru. Díky za tip!

F.M.

Souhlasím s ostatními. Je to produkt nejvyšší kvality!

Michal

ProstaPlast je opravdu super věc. Také jsem ty náplasti používal a pomoho mi to na mou chronickou prostatu za méně než týden. Stejně jako vy, jsem byl neúspěšně léčen několik let. Nic na mě ale nezabíralo.

Antonín

U mě to samé. Taky mi to pomohlo. A pořád jsem v pohodě.

Zdeněk

Díky za radu. Náplasti jsem si objednal. Mám problémy si udržet erekci. Doufám, že to bude fungovat. Ještě jednu otázku – nalepovali jste si je opravdu na pupík, jak se píšou na webovkách?

michal (admin)

Ano pane Zdeňku. Všechno se má dělat podle instrukcí.

Ladislav

Můj kamarád o nich mluví pořád.

CAPTCHA Image